Peugeot 307CC, 208CC, 207CC & RCZ Bagagerek - Revo-Rack PA

€ 419,95
Op voorraad

Revo-Rack is een volledig nieuw type bagagerek voor de Peugeot 307CC, 208CC en 207CC dat het risico op lakschade, veroorzaakt door stalen klemmen of banden op de kwetsbare randen van het kofferdeksel, elimineert. Er hoeft niet te worden geboord en het rek wordt aan de achterkant van uw Peugeot CC bevestigd met behulp van vacuümcup-technologie.



Met de Revo-Rack raakt geen metaal uw Peugeot, alleen zachte rubberen vacuümcups; deze gebruiken de druk van de atmosfeer om het rek aan de auto te bevestigen.



Revo-Rack is onafhankelijk getest door TÜV Italië, onderdeel van het wereldwijde TÜV-test- en certificeringsbedrijf. Het rek onderging snelheids-, rem- en krachttests, volgens ISO 11154:2006, de internationale norm voor dakdragers voor wegvoertuigen, en de Europese richtlijn voor algemene veiligheid 2002/95/EG. Revo-Rack heeft al deze tests doorstaan: het is het enige bagagerek dat wereldwijd te koop is en deze certificering heeft behaald, waardoor het officieel veilig te gebruiken is.



Waarom een Revo-Rack bagagerek?




  • Geen klemmen

  • Geen bouten

  • Geen boren

  • Geen bandjes

  • Geen lakschade

  • Binnen 2 minuten gemonteerd zonder gereedschap

  • Kan 20 kg dragen

  • Lichtgewicht aluminium frame - roest nooit.

  • Geleverd met twee bagageriemen en een katoenen opbergtas

  • Getest volgens ISO 11154:2006



Het Revo-Rack frame:



De Revo-Rack is vervaardigd van 25 mm/1" 6063-T5 buis, een aluminium-magnesiumlegering (roest nooit). Hierdoor weegt het rekframe slechts 1,672 kg/3,6 lb. Het rek meet 900x420 mm/36"x17".



De steunen:



Het rek wordt bevestigd met drie vacuümcups van 120 mm/5", die volgens de fabrikant elk een last van 18 kg/40 lb kunnen dragen.



Vacuümcups gebruiken de kracht van atmosferische druk om een oppervlak vast te grijpen: in tegenstelling tot zuignappen die een vacuüm creëren doordat ze van het oppervlak worden weggetrokken, gebruiken de vacuümcups van Revo-Rack een handbediende pomp om daadwerkelijk de lucht tussen de rubberen pad en het oppervlak van de auto te verwijderen, wat een veel betrouwbaardere bevestiging oplevert. Doordat het volledige oppervlak van de pad in contact komt met de lak, wordt vervorming beperkt, waardoor de cup met zeer weinig risico op schade kan worden gebruikt. Het rek is zo ontworpen dat de pads op het frame kunnen draaien, zodat het ook op gebogen kofferdeksels past.



De pomp van de vacuümcups van Revo-Rack heeft een plunjer met een rode lijn, die dient als vacuümindicator. Een paar bewegingen met de plunjer zuigen de vacuümcup leeg, waardoor deze stevig aan de auto verzegelt. Wanneer de cup volledig is bevestigd, stopt de plunjer met bewegen en verdwijnt de rode lijn in de pomp. Een zichtbare rode lijn geeft aan dat er lucht is teruggelekt in de pad, waardoor het vacuüm onvoldoende is om de cup te gebruiken. Als de rode lijn zichtbaar wordt terwijl de cup in gebruik is, kan de gebruiker dankzij een terugslagklep de pads opnieuw oppompen zonder het resterende vacuüm te verliezen.



Vacuümcups verdelen het gewicht van de bagage over een veel groter oppervlak dan een traditioneel klem-gebaseerd rek met een klein contactvlak op de kwetsbare kofferrand. Doordat het contactvlak tussen het rek en de auto veel groter is, wordt het risico op schade verder geminimaliseerd.

Product Video

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over:Peugeot 307CC, 208CC, 207CC & RCZ Bagagerek - Revo-Rack PA
Uw waardering